Dijital platformlarda yaptığınız harcamaların %50’si bizden!

Dijital platformlarda yaptığınız harcamaların %50’si bizden!
30 Eylül 2023’e kadar her ay Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network, Xbox platformları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 150 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 5.000 TL olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2023 - 30 Eylül 2023
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network, Xbox platformları üzerinden harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Kampanyanın geçerli olduğu ilgili platformlardan harcama yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 5.000 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay alacağınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network, Xbox platformları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)

 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın ve bu faturalara ait ödeme kaydınızın bulunması, o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunuzun da en az 5.000 TL olması gerekir.

 • Örneğin; 15 Ocak’ta 69,99 TL tutarında Netflix, 20 Ocak’ta da 20,99 TL tutarında Spotify harcaması yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta 45,49 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde otomatik fatura ödeme talimatınıza konu olan en az 2 adet faturanızın 1 – 31 Ocak tarihleri arasında ödenmiş olması ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunuzun en az 5.000 TL olması gerekiyor.

 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.

 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.

 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.

 • Kampanya boyunca aylık toplam 150 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade kazanılır. Ay içinde toplamda 150 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 150 TL'nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Aylık maksimum 75 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 675 TL iade alınabilir.
 • Kampanya sadece Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network, Xbox’ın kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, Apple TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus ve Exxen platformları üzerinden yapılan üyelik harcamaları kampanyaya dahildir. Üyelik haricinde yapılan farklı harcamalar kampanyaya dahil edilmez.
 • Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Mastercard" seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya iadesi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.