Desteğinize destek oluyoruz!

Desteğinize destek oluyoruz!
Yıl sonuna kadar Dijital Dayanışma Platformu Solida’nın www.solida.app web sitesi üzerinden AÇEV, AKUT, Buldan Vakfı, EÇEV, KAÇUV, Koruncuk Vakfı, SMA-DER, TED, TEGV, TOG, Tohum Otizm Vakfı, UNICEF Türkiye veya WWF için 100 TL’ye kadar yapacağınız bağışların %20'si kadar da biz bağışta bulunuyoruz!

Solida web sitesini ve Sivil Toplum Kuruluşları'nı incelemek için tıklayabilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2021 - 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyaya nasıl destek olabilirsiniz?

Solida'nın www.solida.app web sitesi üzerinden destek olmak istediğiniz Sivil Toplum Kuruluşu'nu veya dilediğiniz destek programını seçerek Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla bağış yapmanız yeterli.


Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Temmuz-31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.solida.app web sitesinde yer alan Sivil Toplum Kuruluşları'na yapılan bağışlarda geçerlidir.
  • Kampanya sadece Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağınız bağışlarda geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: BKM Ekspress, EFT, havale) aracılığıyla yapılan bağışlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya sadece www.solida.app web sitesi üzerinden yapılacak bağışlarda geçerlidir. Sivil Toplum Kuruluşları'nın web sitelerinden direkt yapılan bağışlar kampanyaya dahil edilmez.
  • Bir kişi birden fazla bağış yapabilir, bağış adedi için herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Yapılan her bağış için Enpara.com destek sağlayacaktır. (Enpara.com ve Solida app iş birliğinin sertifikasına buradan ulaşabilirsiniz.)
  • Enpara.com ve Solida.app kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.