Can boğazdan, indirim Enpara.com’dan gelir!

Can boğazdan, indirim Enpara.com’dan gelir!
400’den fazla restoranda %35’e varan indirim sunan GastroClub’ın 1 yıllık mobil üyeliği Encard ile 180 TL yerine sadece 50 TL! 1 Ağustos - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında 1 yıllık GastroClub "mobil kart" üyeliğini Encard’ınızla 180 TL yerine sadece 50 TL’ye satın alın, 1 yıl boyunca İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya ve Bursa’daki 400’den fazla restoranda %35’e varan indirimin tadını çıkarın! Üstelik alabileceğiniz toplam indirim için hiçbir üst limit olmadan! 
Geçerlilik tarihi
01 Ağustos 2016 - 31 Aralık 2016
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

 • Kampanyadan yararlanmak için Enpara.com müşterisi olmanız ve www.gastroclub.com.tr  ya da GastroClub mobil uygulaması üzerinden Encard’ınızla 1 yıllık "Mobil kart" üyeliği satın almanız yeterli. Enpara.com’un sunduğu indirim, ödeme adımında Encard bilgileri girildikten sonra GastroClub yıllık üyelik bedelinden anında otomatik olarak düşülür.
 • GastroClub mobil üyesi olduktan sonra 1 yıl boyunca GastroClub’ın anlaşmalı olduğu 400’den fazla restorana aileniz veya arkadaşlarınızla dilediğiniz sıklıkta gidebilir, her seferinde GastroClub mobil uygulamasındaki mobil kartınızı restorana göstererek %35’e varan oranlarda indirim alabilirsiniz. Alacağınız bu indirimler restorana ödeyeceğiniz hesaptan anında düşülür.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya sadece 1 Ağustos - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında www.gastroclub.com.tr  ya da GastroClub mobil uygulaması üzerinden satın alınan "Mobil kart" üyelikleri için geçerlidir. "Plastik kart" üyelikleri kampanya kapsamında değildir. Kampanya sadece Encard ile satın alınan üyelikler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: BKM Express, EFT, havale) aracılığıyla satın alınan üyelikler kampanyaya dahil değildir.
 • GastroClub mobil üyeliği kapsamındaki anlaşmalı restoranlardan indirim kazanma hakkı, üyeliğin satın alınma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. 1 yıl boyunca kazanılabilecek toplam restoran indirimleri için bir üst limit bulunmamaktadır.
 • GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoranlar şimdilik İstanbul, Ankara,İzmir, Muğla, Antalya ve Bursa’dadır. GastroClub’ın anlaşmalı olduğu restoranlarda sunulan indirim oranı restorana, harcama yapılan gün/saate ve diğer özel koşullara göre değişiklik göstermektedir. Anlaşmalı restoranlar, indirim oranları ve indirim koşulları ilgili detaylı bilgiye GastroClub’ın mobil uygulamasından veya buradan ulaşabilirsiniz.
 • GastroClub mobil üyelik hizmeti kapsamında sağlanan indirimler sadece anlaşmalı restoranların fiziksel mekanlarında yapılan harcamalar için geçerlidir, eve siparişlerde geçerli değildir.
 • GastroClub’un sunduğu indirimler farklı indirim veya promosyonlarla (ör: kredi kartlarının veya başka kulüp üyeliklerinin sağladığı avantajlarla) aynı anda kullanılamaz.
 • GastroClub üyelik indirimlerinden faydalanmak için, GastroClub’ın mobil uygulamasındaki üyelik (mobil kart) bilgilerinin bizzat üyenin kendisi tarafından hesap ödenmeden önce restoran ile paylaşılması gerekir. Üyelik indirimi hesap ödenmeden önce hesaptan düşüldüğünden, hesap ödendikten sonra yapılan üyelik bildirimleri indirim kazandırmaz.
 • GastroClub üyelik indirimlerinden faydalanmak için restoran ödemelerinin Encard ile yapılması zorunlu değildir, restoranların kabul ettiği her türlü ödeme aracıyla (ör: nakit, kart) ödeme yapılabilir. Ancak elbette ödemelerinizi Encard’ınız ile yaparsanız çok mutlu oluruz :)
 • GastroClub mobil üyelik hizmetiyle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti info@gastroclub.com.tr e-posta adresine ya da  553 314 00 40 numaralı GastroClub Müşteri Hizmetleri’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, GastroClub’ın sunduğu üyelik hizmetleri veya GastroClub’un anlaşmalı olduğu restoranların sunduğu hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.