Bu kampanya roman olur :)

Bu kampanya roman olur :)
Kitapyurdu.com üzerinden 30 Haziran 2023’e kadar her ay Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL indirim, üstelik kargo bedava!

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve 2 fatura ödeme talimatınızın olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
12 Ocak 2023 - 30 Haziran 2023
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Kitapyurdu web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 150 TL ve üzeri bir harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Alışveriş yaptığınız ay 30 TL indirim kazanmak için harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.
 • Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Nelere dikkat etmelisiniz?
 • Kampanya 12 Ocak – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 150 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) 
 • 30 TL indirim faydası, sadece tek seferde yapılan ilk 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 30 TL indirim kazanılır. Tek seferde 150 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 150 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında 30 TL indirim kazanılmaz.
 • Kargo bedava avantajından yararlanmak için Kitapyurdu üyeliği ile giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
 • Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 150 TL ve üzeri ilk alışverişin ödeme aşamasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra kargo bedava bilgisi sipariş özetinizde görülecektir.
 • İndirim kampanyamızdan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait ödeme kaydı bulunması gerekir. 
 • Örneğin; 15 Ocak tarihinde Kitapyurdu.com’dan 150 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta iadenizi alabilmeniz için, 1 Şubat’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde ocak ayında Ayın Enparalısı olmanız ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınıza ait ödemelerin 1 - 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz. 
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya, Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında aylık maksimum 30 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 180 TL indirim kazanılır. 
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir mobil bildirim ile bilgilendirilir. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 150 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. 
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti editor@kitapyurdu.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. 
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kitapyurdu, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.