İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Birikim hesaplarınıza 2019 sonuna kadar +%2 ek faiz fırsatı!

31 Aralık 2019’a kadar 'Ayın Enparalısı' olduğunuz sürece Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız ilan ettiğimiz standart Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık +%2 brüt faiz kazanıyor!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • 'Ayın Enparalısı' olmanız,
  • En az 1 adet Enpara.com Birikim hesabına sahip olmanız yeterli.

Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar standart faiz oranımıza ek yıllık +%2 brüt faiz kazanır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Birikim hesabıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 5 Ocak 2017 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar her gün web sitemizin Oranlar sayfasında açıklanan standart yıllık brüt Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık brüt +%2 faiz kazanır.
  • Örneğin 15 Ekim 2018 tarihinde Ayın Enparalısı olduğunuzu var sayalım. Enpara.com'da açık olan veya yeni açacağınız tüm Birikim hesaplarınız, 15 Ekim gecesinden itibaren 30 Kasım gecesine kadar (30 Kasım gecesi de dahil) her gece yıllık +%2 ek faiz kazanır. Kasım ayı içinde de 'Ayın Enparalısı' olmanız durumunda, Birikim hesaplarınız 31 Aralık'a kadar (31 Aralık gecesi de dahil) ek faiz kazanmaya devam eder. Kasım ayı içinde 'Ayın Enparalısı' olamamanız durumunda ise, Birikim hesaplarınız 1 Aralık gecesi itibarıyla standart faiz oranını kazanmaya başlar ve siz tekrar 'Ayın Enparalısı' olana dek bu şekilde devam eder.
  • Kampanyamızdan 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günü de kapsayacak şekilde yararlanmaya başlayabilmeniz için, ilgili gün içinde saat 18:00'dan önce 'Ayın Enparalısı' olmanız gerekir. Saat 18:00'dan sonra 'Ayın Enparalısı' olmanız durumunda kampanyamızdan bir sonraki gün yararlanmaya başlarsınız. Örneğin, 15 Ekim 2018'de saat 17:15'te 'Ayın Enparalısı' olursanız, Birikim hesaplarınız 15 Ekim gecesinden itibaren ek faiz kazanmaya başlar. 15 Ekim 2018'de saat 18:15'te 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazanmanız durumunda ise, kampanyamızdan 16 Ekim'den itibaren yararlanmaya başlarsınız.
  • Daha önce +%1 olarak uygulanan ek faiz oranı 20/09/2018 tarihinden itibaren +%2 olarak güncellenmiştir.
  • Bu kampanyadan Enpara.com Kredi Kartı’nı düzenli kullanan müşterilerimiz için devam eden birikim hesaplarına +%1 ek faiz kampanyası ile birlikte yararlanılabilir. Yani, her iki kampanyanın koşullarının aynı anda sağlanması durumunda +%3 ek faiz kazanılabilir.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel mevduat faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş