İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Birikim hesaplarınıza 2019 sonuna kadar +%1 ek faiz fırsatı!

31 Aralık 2019’a kadar 'Ayın Enparalısı' olduğunuz sürece Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız ilan ettiğimiz standart Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık +%1 brüt faiz kazanıyor!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • 'Ayın Enparalısı' olmanız,
  • En az 1 adet Enpara.com Birikim hesabına sahip olmanız yeterli.

Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar standart faiz oranımıza ek yıllık +%1 brüt faiz kazanır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Birikim hesabıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 5 Ocak 2017 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar her gün web sitemizin Oranlar sayfasında açıklanan standart yıllık brüt Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık brüt +%1 faiz kazanır.
  • Örneğin 15 Şubat 2019 tarihinde Ayın Enparalısı olduğunuzu var sayalım. Enpara.com’da açık olan veya yeni açacağınız tüm Birikim hesaplarınız, 15 Şubat gecesinden itibaren 31 Mart gecesine kadar (31 Mart gecesi de dahil) her gece yıllık +%1 ek faiz kazanır. Mart ayı içinde de ‘Ayın Enparalısı’ olmanız durumunda, Birikim hesaplarınız 30 Nisan’a kadar (30 Nisan gecesi de dahil) ek faiz kazanmaya devam eder. Mart ayı içinde ‘Ayın Enparalısı’ olamamanız durumunda ise, Birikim hesaplarınız 1 Nisan gecesi itibarıyla standart faiz oranını kazanmaya başlar ve siz tekrar ‘Ayın Enparalısı’ olana dek bu şekilde devam eder.
  • Kampanyamızdan ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz günü de kapsayacak şekilde yararlanmaya başlayabilmeniz için, ilgili gün içinde saat 18:00’dan önce ‘Ayın Enparalısı’ olmanız gerekir. Saat 18:00’dan sonra ‘Ayın Enparalısı’ olmanız durumunda kampanyamızdan bir sonraki gün yararlanmaya başlarsınız. Örneğin, 15 Şubat 2019’da saat 17:15’te ‘Ayın Enparalısı’ olursanız, Birikim hesaplarınız 15 Şubat gecesinden itibaren ek faiz kazanmaya başlar. 15 Şubat 2019’da saat 18:15’te ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanmanız durumunda ise, kampanyamızdan 16 Şubat’tan itibaren yararlanmaya başlarsınız.
  • Kampanyamız kapsamında kazanılan ek faiz oranı 05/01/2017- 19/09/2018 tarihleri arasında +%1, 20/09/2018 – 07/08/2019 tarihleri arasında +%2 olarak gerçekleşmiş olup 08/08/2019 tarihinden itibaren ise +%1 olarak revize edilmiştir.
  • Bu kampanyadan Enpara.com Kredi Kartı’nı düzenli kullanan müşterilerimiz için devam eden birikim hesaplarına +%1 ek faiz kampanyası ile birlikte yararlanılabilir. Yani, her iki kampanyanın koşullarının aynı anda sağlanması durumunda +%2 ek faiz kazanılabilir.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel mevduat faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş