Ayın Enparalılarına uygulama marketlerinde %20 indirim!

Ayın Enparalılarına uygulama marketlerinde %20 indirim!
App Store, iTunes, Google Play ve Windows Store harcamalarınızın %20'si Enpara.com’dan! 31 Aralık 2017’ye kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapacağınız aylık toplam 50 TL'ye kadar olan harcamalarınıza %20 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2017 - 31 Aralık 2017
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard'ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla App Store, iTunes, Google Play ve Windows Store üzerinden harcama yapmanız,
 • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için  "Ayın Enparalısı" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile App Store, iTunes, Google Play ve Windows Store üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Bu alandaki önceki kampanyalarımıza dahil olan Apple Music ve Deezer platformları, ilgili harcamaların App Store, Google Play veya Windows Store uygulama marketleri üzerinden yapılması durumunda kampanya kapsamında olmaya devam edecektir. Spotify ve Netflix harcamaları için ise ayrı bir kampanya başlattığımızdan, bu harcamalar bu kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya sadece Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %20 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 10 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda 60 TL indirim kazanılabilir. İade işlemi Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla ilgili ay içinde yapılan toplam harcama tutarı dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyadan yalnızca harcama yapılan ilgili ayda "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında harcama yapan, ancak ilgili ay içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.