Ayın Enparalılarına müzik ve eğlence yıl sonuna kadar %50 indirimli!

Ayın Enparalılarına müzik ve eğlence yıl sonuna kadar %50 indirimli!
Yoğun istek üzerine kampanyamızı yıl sonuna kadar uzattık! Yıl sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Store, Apple Music ve Deezer üzerinden Encard’ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si Enpara.com’dan!
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2016 - 31 Aralık 2016
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Nisan-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Encard'ınızla Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Store, Apple Music ve Deezer üzerinden alışveriş yapmanız,
 • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar  "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 1 Nisan-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece Netflix, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Windows Store, Apple Music ve Deezer üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için iade yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda 225 TL iade kazanılabilir.
 • Kampanyadan yalnızca alışveriş yapılan ilgili ayda "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan, ancak ilgili ay içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. Temmuz ayı başında Ramazan bayramı tatili olması nedeniyle Haziran ayında kazanılan indirimler 11 Temmuz 2016 tarihinde hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.