Ayın Enparalılarına kitaplar %50 indirimli!

Ayın Enparalılarına kitaplar %50 indirimli!
Yoğun istek üzerine kampanyamızı uzattık, indirim oranını da artırdık! 1 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay www.inkilap.com'dan Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si Enpara.com'dan!
Geçerlilik tarihi
01 Haziran 2016 - 30 Ağustos 2016
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • 1 Haziran - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Encard’ınızla   www.inkilap.com'dan alışveriş yapmanız ve
  • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için iade yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda 75 TL iade kazanılabilir.
  • Kampanyadan yalnızca alışveriş yapılan ilgili ayda "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan, ancak ilgili ay içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. Temmuz ayı başında Ramazan bayramı tatili olması nedeniyle Haziran ayında kazanılan indirimler 11 Temmuz 2016 tarihinde hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin sonradan iptal/iade edilmesi durumunda ise, ilgili indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0(212) 496 11 11 numaralı İnkılap Kitabevi Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.