Ayın Enparalılarının Birikim hesaplarına +%1,00 ek faiz fırsatı!

Ayın Enparalılarının Birikim hesaplarına +%1,00 ek faiz fırsatı!
31 Aralık 2024’e kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz sürece Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız ilan ettiğimiz standart Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık +%1,00 faiz kazanıyor!
Geçerlilik tarihi
05 Ocak 2017 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?


Kampanyadan yararlanabilmek için:


 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Birikim hesabıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Nelere dikkat etmelisiniz?


  • Kampanya 5 Ocak 2017 - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, "Ayın Enparalısı" olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar her gün web sitemizin Birikim hesabı sayfasında açıklanan standart yıllık brüt Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık brüt +%1,00 faiz kazanır.
  • Örneğin 15 Şubat 2021 tarihinde Ayın Enparalısı olduğunuzu var sayalım. Enpara.com’da açık olan veya yeni açacağınız tüm Birikim hesaplarınız, 15 Şubat gecesinden itibaren 31 Mart gecesine kadar (31 Mart gecesi de dahil) her gece yıllık +%1,00 ek faiz kazanır. Mart ayı içinde de "Ayın Enparalısı" olmanız durumunda, Birikim hesaplarınız 30 Nisan’a kadar (30 Nisan gecesi de dahil) ek faiz kazanmaya devam eder. Mart ayı içinde "Ayın Enparalısı" olamamanız durumunda ise, Birikim hesaplarınız 1 Nisan gecesi itibarıyla standart faiz oranını kazanmaya başlar ve siz tekrar "Ayın Enparalısı" olana dek bu şekilde devam eder. 
  • Kampanyamızdan "Ayın Enparalısı" olduğunuz günü de kapsayacak şekilde yararlanmaya başlayabilmeniz için, ilgili gün içinde saat 18:00’dan önce "Ayın Enparalısı" olmanız gerekir. Saat 18:00’dan sonra "Ayın Enparalısı" olmanız durumunda kampanyamızdan bir sonraki gün yararlanmaya başlarsınız. Örneğin, 15 Şubat 2021’de saat 17:15’te "Ayın Enparalısı" olursanız, Birikim hesaplarınız 15 Şubat gecesinden itibaren ek faiz kazanmaya başlar. 15 Şubat 2021’de saat 18:15’te "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanmanız durumunda ise, kampanyamızdan 16 Şubat’tan itibaren yararlanmaya başlarsınız.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel Birikim hesabı faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.