Ayın Enparalıları %20 indirimli uçuyor!

Ayın Enparalıları %20 indirimli uçuyor!
Mart ayında "Ayın Enparalısı" olun, 1 - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Encard’ınızla yerli hava yollarının kendi internet siteleri veya mobil uygulamalarından toplam 250 TL’ye kadar yapacağınız uçak bileti alışverişlerine %20 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2016 - 31 Mart 2016
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • 1 Mart  - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Encard’ınızla yerli hava yollarının kendi internet siteleri veya mobil uygulamalarından uçak bileti alışverişi yapmanız ve
  • Alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, Mart ayı içinde (ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca kazandığınız indirimler, 7 Nisan 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya sadece Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express, Pegasus, Atlas Global, Onur Air ve Bora Jet’in kendi internet siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden yapılan uçak bileti alışverişleri için geçerlidir. Bu hava yolu şirketlerinin diğer kanallarından, seyahat acentalarından, uçak bileti satan aracı e-ticaret firmalarından (ör: Expedia, Ucuzabilet) veya diğer hava yolu şirketlerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yalnızca mart ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, mart ayının son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olan müşteriler indirim kazanır. "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilir. Ancak kampanya boyunca Encard’ıyla uçak bileti alışverişi yapan ancak mart ayı içinde "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazanılan iadeler toplu olarak 7 Nisan 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve iade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan biletlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili hava yolu şirketinin çağrı merkezine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan biletlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com öncesinde bilgi vermek kaydıyla kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.