Diğer banka ATM’lerinden ayda 2 kere para çekmek yıl sonuna kadar ücretsiz!

Diğer banka ATM’lerinden ayda 2 kere para çekmek yıl sonuna kadar ücretsiz!
ATM kampanyamızı uzattık! 31 Mayıs 2019’a kadar Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile diğer bankaların tüm yurt içi ATM'lerinden her ay 500 TL’ye kadar yapacağınız ilk 2 para çekme işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2017 - 31 Mayıs 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

"Peki sonra ne olacak?" diye sorduğunuzu duyar gibiyiz! Diğer banka ATM’lerinin ücretsiz kullanımı ile ilgili üzerinde çalıştığımız farklı projeler var, bu projeleri bu 3 aylık dönemde tamamlamayı hedefliyoruz, eğer tamamlayamazsak bu kampanyayı uzatırız, siz hiç merak etmeyin :)


Nelere dikkat etmelisiniz?


  • Kampanya 1 Ocak 2018 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece yurt içindeki diğer banka ATM'lerinden para çekme işlemleri için geçerlidir, yurt dışı ATM'leri kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında her ay yapılan ilk 2 para çekme işlemi ücretsizdir. Kampanya boyunca aynı ay içerisinde diğer banka ATM'lerinden yapılacak 3. ve sonraki para çekme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece 500 TL’ye kadar yapılan (500 TL dahil) para çekim işlemleri için geçerlidir. Tek seferde 500 TL’nin üzerinde yapılan para çekme işlemlerinde mevcut ücretler uygulanır ve bu işlemler kampanya kapsamındaki aylık 2 adet ücretsiz para çekme hakkınızdan düşülmez.
  • Diğer bankaların yurt içi ATM'lerinden yapılan kredi kartı nakit avans kullanımları kampanya kapsamında değildir.
  • QNB Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.
  • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.