Aliexpress ve Amazon alışverişleriniz %50 indirimli!

Aliexpress ve Amazon alışverişleriniz %50 indirimli!
Ocak 2017’den beri 6 ay boyunca üst üste her ay "Ayın Enparalısı" olduğunuz için teşekkür ederiz :) Temmuz ayı boyunca AliExpress ve Amazon web siteleri ile mobil uygulamaları üzerinden Encard’ınızla toplam 100 TL‘ye kadar yapacağınız alışverişlerinize %50 indirim Enpara.com’dan!
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2017 - 31 Temmuz 2017
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 

1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay "Ayın Enparalısı" olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya kapsamında 1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Aliexpress ve Amazon web siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında AliExpress ve Amazon’dan toplamda 100 TL'ye kadar yapılan alışverişler için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 100 TL üzerinde alışveriş yapılması durumunda, 100 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Kampanya kapsamında maksimum 50 TL indirim kazanılabilir.
  • Kampanya kapsamında indirim kazanmanız durumunda, kazandığınız indirim 7 Ağustos 2017 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.
  • Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.