Ocak 2017'den beri her ay 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimizin Temmuz ayı boyunca AliExpress ve Amazon üzerinden Encard'larıyla yapacakları 100 TL'ye kadar olan alışverişlerine %50 indirim Enpara.com'dan!

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay 'Ayın Enparalısı' olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan müşterilerimiz gönderdiğimiz bir e-posta ve/veya SMS ile kampanya hakkında bilgilendirilirler.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz internet veya cep şubemize giriş yaparak geçmiş ayların hangilerinde 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazandığınızı gözlemleyebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanyadan sadece 1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında her ay (toplamda 6 defa) 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimiz faydalanabilir. Bu tarihler arasında en az 1 ay 'Ayın Enparalısı' olamayan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanan müşterilerimiz internet veya cep şubemize giriş yaparak 'Fırsatlar' ekranından kampanya detaylarını gözlemleyebilirler.

Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş