Enpara.com’dan bir ilk daha! Aidat veren kredi kartı...

Enpara.com’dan bir ilk daha! Aidat veren kredi kartı...
Kredi kartı için ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde açık açık yazdık. Bununla da yetinmiyor, kredi kartımızı düzenli kullanan müşterilerimize yıllık 100 TL olmak üzere 2 yıl boyunca kart aidatı ödüyoruz!
Geçerlilik tarihi
16 Kasım 2017 - 31 Mart 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Yıllık kredi kartı aidatı alabilmek için:


 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 31 Mart 2019’a kadar bir Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonra her yıl en az 6 ekstrenizin her birinde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli. 

 

Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. 


Nelere dikkat etmelisiniz?


 • Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.
 • Kampanyaya 31 Mart 2019 tarihine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir.
 • Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizin her birinde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir. 

 

Örneğin; kredi kartınızı 1 Kasım 2018’de teslim aldınız ve ekstre kesim tarihinizi de her ayın 25’i olarak seçtiniz. Bu durumda ilk yıl kredi kartı aidatı alabilmeniz için 1 Kasım 2018 ile 31 Ekim 2019 tarihleri arasında kesilecek en az 6 ekstrenizin her birinin 10 TL ve üzerinde en az 10 işlem içermesi gerekir. Diyelim ki; kampanya şartını sağlayan 6. ekstreniz 25 Nisan 2019 ekstreniz olsun, yani bir başka deyişle kartı aldıktan sonraki ilk 6 ekstrenizin 6’sında da 10 TL ve üzeri en az 10 işlem yaptınız. Bu durumda 1. yılın tamamlanmasını beklemeden daha 6. ayda (7 Mayıs 2019’da) yıllık kredi kartı aidatınız Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ancak yıllık kredi kartı aidatınızı erken almış olmanız kampanya kapsamındaki 2. yılınızın başlangıç tarihini değiştirmez, 2. yılınız yine 1 Kasım 2019’da başlar ve 31 Ekim 2020’de sona erer.

 

 • Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Yıllık kart aidatınız, kampanya şartının sağlandığı 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda yıllık 100 TL olmak üzere toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı alırsınız. 
 • Kampanyadan yararlanma durumunuzu internet ve cep şubemizdeki “Ekstre gözlem” ve "Dönem içi harcamalar” adımlarını kullanarak takip edebilirsiniz.
 • Kampanya koşullarını sağlayıp yıllık kart aidatı almaya hak kazandığınızda gecikmiş bir kredi kartı borcunuzun bulunması durumunda gecikmiş borcunuzu ödeyene kadar yıllık kart aidatınız Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılmaz. Kampanya kapsamında kazandığınız yıllık kart aidatınızı alabilmeniz için 1 ay içinde gecikmiş borcunuzu ödemeniz gerekir, aksi takdirde kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Kampanya süresince kredi kartınızı yenilemeniz ya da iptal ettirip bir süre sonra yeniden kredi kartı almanız kampanya başlangıç tarihinizi ve takip sürecinizi değiştirmez, kampanya başlangıç tarihiniz her zaman ilk kredi kartınızı teslim aldığınız tarihtir.
 • Kampanya döneminde ekstre kesim tarihinizi değiştirmeniz durumunda en güncel ekstre kesim tarihiniz dikkate alınır.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.