İnternetten aylık alışveriş limiti

Enpara.com Kredi Kartı’nızın internetten aylık alışveriş limitini dilediğiniz gibi belirleyerek internet alışverişlerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

  • İnternetten aylık alışveriş limiti, Enpara.com Kredi Kartı’nızla internetten güvenli olarak alışveriş yapabilmeniz için tasarlanmış bir özelliktir ve kredi kartınızla internet üzerinden (posta ve telefon yoluyla yapılan işlemler dahil) bir ekstre dönemi boyunca yapabileceğiniz maksimum toplam harcama tutarını ifade eder.
  • Bu limiti aşan bir internet alışverişi yapılmaya çalışılması durumunda, kredi kartınızın limiti yeterli olsa dahi işleme onay verilmez.
  • Kredi kartı başvurunuz sırasında veya kredi kartınızı aldıktan sonra internet ve cep şubemizdeki ‘Ayarlar > Kredi kartı > İnternet/posta/telefon ile alışveriş’ adımından internetten aylık alışveriş limitinizi dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.
  • Kredi kartınızla internet üzerinden denediğiniz ve internetten aylık alışveriş limitinizi aştığınız için gerçekleştiremediğiniz her işlemden sonra Enpara.com’da kayıtlı olan cep telefonunuza otomatik bir bilgilendirme SMS’i gönderilir.