Birikim hesabı

Günlük faiz kazandıran Birikim hesabıyla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Birikim hesabı
Enpara.com’la birikim yapmak çok kolay!
Enpara.com’la birikim yapmak çok kolay!

Yerinizden kalkmadan, internet veya cep şubemizin Hesaplar adımından kolayca bir birikim hesabı açabilir, hem biriktirmeye hem de yüksek faiz oranlarımızla günlük faiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili ürünler

Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

  • Birikim hesabı birikmiş paramı değerlendirmek için uygun mu?

    Paranızı biriktirmeye devam etmek ve dilediğiniz zaman kullanabilmek istiyorsanız tabi ki Birikim hesabında değerlendirebilirsiniz. Ancak paranıza belirli bir süre ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyorsanız, Enpara.com Vadeli hesabı Birikim hesabına kıyasla daha yüksek faiz kazandırdığından sizin için daha uygun olacaktır.

  • Birikim hesabımdan para çekersem o güne kadarki kazancımdan bir kaybım olur mu? Vadeli mevduat hesabındaki gibi faiz kaybeder miyim?

    Hayır. Geçmişe dönük herhangi bir faiz kaybı yaşamadan, Birikim hesabınızdaki paranızı gün boyunca, sabah 05.00 ile gece 23.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman, Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilir ya da QNB Finansbank ATM'lerinden nakit olarak çekebilirsiniz.

  • Birikim hesabından ödeme, para transferi veya harcama yapabilir miyim?

    Birikim hesabı, adı üstünde, biriktirme amaçlı bir hesap olduğu için bu hesaptan ödeme, para transferi veya harcama yapmanızı biraz zorlaştırdık. Birikim hesabınızdaki paranızı kullanmak isterseniz önce paranızı Vadesiz TL hesabınıza göndermeniz ya da bir QNB Finansbank ATM'sinden nakit olarak çekmeniz gerekir. Bu sayede birikimlerinizi harcamadan önce iki kere düşünmenizi sağlamayı hedefledik ☺

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var