İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ekibimiz

Başarının, önce mutlu müşterilerle, sonra rakamlarla ölçüldüğü Enpara.com'da en değerli sermayemiz her zaman, önce "insan"...

Enpara.com'da ilkelerimiz doğrultusunda size her zaman en iyi hizmeti sunabilmemiz ancak çalışanlarımız sayesinde mümkün. Bankacılığı kolaylaştıran ve siz müşterilerimize her zaman rekabetçi avantajlar sunmamıza olanak sağlayan tüm hizmetlerimizi, işine tutkuyla bağlı ekiplerimizin çalışmalarına borçluyuz. Bizim için sizlere onları tanıtmak her şeyden önce bir gurur kaynağı.

Enpara.com ailesi, Saha, Çözüm Merkezi, Yönetim, Operasyon ve Bilgi Teknolojileri ekiplerinden oluşuyor.

Saha ekibimiz, başvurunuzun ardından ziyaretinize gelen, başvurunuzu tamamlayan ve sorularınızı cevaplayarak sizi Enpara.com'la daha da yakından tanıştıran, müşterimiz olabilmeniz için Enpara.com'u ayağınıza getiren müşteri danışmanlarımızdan oluşuyor.

Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak, tüm talep, istek ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için gece gündüz çalışan Çözüm Merkezi ekibimiz sizden yalnızca bir telefon uzaklığında. 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak, uzun ve karmaşık menüler içinde kaybolmadan, en geç 30 saniye içinde güler yüzlü danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir de, belki hiçbir zaman tanışma fırsatı bulamayacağınız ancak hayatınızı kolaylaştırmak ve tüm ürün ve hizmetlerimizden %100 memnun olmanızı sağlamak için durmaksızın çalışan Yönetim, Bilgi Teknolojileri ve Operasyon ekiplerimiz var. Bu ekipler aynı zamanda Enpara.com'un sunacağı tüm yeniliklerin tasarımından ve geliştirilmesinden sorumlu.

Her konuda birlikte çalıştığımız QNB Finansbank'ın tüm diğer iş birimlerini de unutmamalıyız. Enpara.com'un sizlere daha sade, daha kolay ve daha avantajlı bir bankacılık hizmeti sunabilmesi, tüm bu ekiplerin işbirliği, emeği ve desteği sayesinde mümkün...

Hepimizin ortak bir amacı var: Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek, sizin için bankacılığı daha kolay, daha sade, daha avantajlı bir hale getirebilmek ve size her gün Enpara.com'u tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi hissettirebilmek!