İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Bizimle bankacılık

Kolay ve masrafsız bankacılıkla tanışmaya, birikimlerinizi yüksek faiz oranlarıyla değerlendirmeye karar verdiniz… Bunun için önce Enpara.com'a müşteri olmak için başvurmalısınız.

QNB Finansbank'ın dijital bankacılık uygulaması olan Enpara.com'un müşterisi olmak için yerinizden kalkmanıza bile gerek yok. Buradan ya da Enpara.com Çözüm Merkezi'nden yapacağınız başvuru sonrasında bizzat adresinizde ziyaret edilirsiniz, sözleşmemizi imzalarsınız ve müşterimiz olursunuz.

Enpara.com'da müşteri olurken de, olduktan sonra da hiçbir işleminiz için sizi şubeye yönlendirmeyiz. Herşeyi şubeye gitmeye ihtiyaç duymayacağınız şekilde tasarladık.

Müşteri olmadan önce bilmek istersiniz diye düşündük, Enpara.com müşterisi olmak nasıldır sizin için kısaca özetledik...

Merak Ettikleriniz

Enpara.com'daki ilk hesabınız, yani Vadesiz TL hesabınız, müşteri olduğunuz anda otomatik olarak açılır. Bu hesabınız, işletim ücreti olmayan ve tüm temel işlemlerinizi, transferlerinizi ve ödemelerinizi yapabileceğiniz ana hesabınızdır.Enpara.com'un internet şubesinden size bir teklif sunması durumunda dilerseniz Vadesiz TL hesabınıza bir Ekpara limiti tanımlayabilir ve hesap bakiyenizin yetersiz durumlarda bile işlemlerinizi Ekpara'nızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com'da ikinci bir Vadesiz TL hesabı açamazsınız, ama zaten gerek yok. Hesap kalabalığı yaratmadan, her para birimi için tek bir vadesiz hesap tüm ihtiyaçlarınız için yeterli olacaktır.

Ama birikim yapmak için veya mevduatlarınızı değerlendirmek için birden çok hesap açabilirsiniz. Hiçbir hesaptan işletim ücreti almıyoruz. Bir kere müşterimiz olduktan sonra yeni bir hesap açmanız ve yüksek faiz kazanmaya başlamanız tek bir butona basmak kadar basit. Kapatmak isterseniz, o da kolay...

Merak Ettikleriniz

Artık bir Vadesiz hesabınız var ve bu hesaba para yatırmak istiyorsunuz. Enpara.com'da hesaplarınıza para göndermek için başka bir hesabınızdan para transferi yapabilir ya da QNB Finansbank ATM'leri aracılığıyla nakit para yatırabilirsiniz.

Enpara.com'daki Vadesiz hesabınıza başka bir hesabınızdan para transferi yapabilmek için Enpara.com hesabınızın IBAN'ını bilmeniz yeterli. IBAN’ı bilmemeniz durumunda bazı ek bilgilere* ihtiyaç duyabilirsiniz.

Para çekmek isterseniz , size özel çok daha yüksek limitlerle QNB Finansbank ATM'lerinden ücretsiz, diğer banka ATM'lerinden ise ücretli** olarak nakit çekimi yapabilirsiniz. Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan para çekim limitinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuzda Çözüm Merkezi müşteri danışmanlarımıza ulaşabilir ve anlık limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

*Banka adı: QNB Finansbank
Şube ili: İstanbul
Şube adı: Enpara Şubesi
Şube kodu: 3663
Hesap numarası: Hesap IBAN'ınızın son 8 hanesi
SWIFT kodu: FNNBTRISXXX

** Diğer banka ATM'lerinden çektiğiniz tutara bağlı olarak değişen ve ATM Paylaşım Platformu'na dahil olan bankalar tarafından belirlenen protokole dayanan standart ücretler geçerlidir. Bu ücretler Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan tahsil edilip tamamen karşı bankaya ödenir. Bu ücretler işlem anında ATM ekranında bilginize ve onayınıza sunulur.

En yakın ATM bul Merak Ettikleriniz

İster kendi hesaplarınıza, isterseniz başka hesaplara Enpara.com internet şubesi ya da cep şubesinden anında para gönderebilirsiniz. Çok acil para göndermeniz gerekiyor ve internete giremiyor musunuz? Çözüm Merkezi'miz bu gibi durumlarda size yardımcı olmak için var.

Enpara.com ve QNB Finansbank içinde her gün ve günün her saati, diğer bankalara ise resmi tatil günleri hariç her gün 09:00 – 17:15 saatleri arasında para gönderebilirsiniz. Enpara.com üzerinden hiçbir Türk Lirası para transferiniz için ücret ödemezsiniz. Yabancı para transferleriniz ise ücrete* tabidir.

Saati geçti, transferinizi gerçekleştiremediniz mi? Dilerseniz talimat verebilir, transferinizin sonraki ilk iş gününde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

* Yabancı para transferlerinde mutlaka en az bir aracı (muhabir) banka kullanma zorunluluğu vardır. Aracı bankalar bu işlem için hem gönderen hem de alıcı bankadan komisyon ya da masraf tahsil eder. Enpara.com bu masrafları Enpara.com üzerinden yabancı para gönderen ve alan müşterilerine yansıtır.

Merak Ettikleriniz

Maaş yattı sıra faturaları ödemekte mi?

Enpara.com'dan faturalarınızı (kurum listesi için tıklayın), tüm banka kredi kartı borçlarınızı, Motorlu Taşıtlar Verginizi ve trafik cezalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca şans oyunu ödemelerinizi yapabilir, faturasız cep telefonu hattınıza TL yükleyebilir, ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden...

Ayrıca, gerçek/sanal fark etmez, POS cihazı olan her yerde alışverişlerinizi Encard'ınız ile yapabilirsiniz. Encard'ınız bir kredi kartı olmayıp Enpara.com Vadesiz TL hesabınızın bağlı olduğu bir banka kartıdır. Hiçbir ücreti veya aidatı yoktur. ATM'den para çekmenin yanı sıra bir ödeme aracı olarak da kullanılabilir. Encard'ınızla Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdaki bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcama tutarı anında hesabınızdan düşülür.

Merak Ettikleriniz

Harcamalarınız için desteğe mi ihtiyacınız var?

Enpara.com müşterisi olarak şubeye gitmeden, internet şubemizden veya cep şubemizden anında ihtiyaç kredisine başvurabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda yine şubeye gitmeden, hiçbir imza atmadan, sadece ekrandan gerekli onayları vererek kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranlarıyla ve bir kuruş masraf ödemeden!

Kullandığınız krediyi taksit taksit kolayca geri ödeyebilirsiniz. Elinize toplu bir para mı geçti? Dilerseniz toplu bir ödeme yaparak kredinizi her an kapatabilirsiniz. Bu durumda erken ödemeden doğan faiz indirimlerinden yararlanırsınız.

Eğer henüz Enpara.com müşterisi değilseniz, ihtiyaç kredisi başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz
Enpara

Faturalar ödendi mi diye haftada bir hesaplarınızı kontrol ediyorsanız, Vadeli hesabınızın vade sonu tarihini hep bir köşeye yazıp sonra nereye yazdığınızı unutuyorsanız işiniz artık çok kolay.

Enpara.com müşterisi olduğunuzda Vadesiz TL hesap özetiniz herhangi bir talimata gerek olmadan haftalık olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Dilerseniz hesap özetiniz ücret karşılığında ayağınıza kadar posta yolu ile de gönderilir. Ayrıca müşteri olduğunuz andan itibaren Gelişmiş E-posta Paketi ile bilgilendirilirsiniz. Gelişmiş E-posta Paketi ne mi? Bilgilendirme paketlerimiz için tıklayın.

Bilgilendirme tercihlerinizi kendiniz mi belirlemek istiyorsunuz? Size seçmeniz için 3 farklı e-posta ve SMS bilgilendirme paketi hazırladık. Seçimizini internet ve cep şubesindeki ‘‘Ayarlar'' menü adımından yapabilirsiniz.

Enpara.com olarak size kusursuz bir bankacılık hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Buna rağmen yine de eksiklerimiz olabilir. Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için bize 0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezi'mizden veya web sitemizdeki ve internet şubemizdeki "Bize Yazın" adımlarından ulaşabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz