Telefon faturası ödeme

Enpara.com hesabınız ile, masrafsız bir şekilde tüm faturalarınızı online olarak kolayca ödeyin!

Cep telefonu ya da ev telefonu faturalarını ödemek için online fatura ödeme yöntemi giderek daha fazla tercih edilmeye başladı. Online fatura ödeme servisleri ile doğrudan kurum üzerinden ödeme yapılabildiği gibi, bankaların dijital kanalları üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile internetten otomatik fatura ödeme talimatı da verilebiliyor. Ayrıca, dijital bankacılık sayesinde kart bilgisi paylaşılmadan da telefon faturası ödemeleri yapılabiliyor.


ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-300x250

Telefon faturası online ödeme


Telefon faturanızı dilediğiniz zaman ödeyebilmek için online bankacılık yöntemleri tercih etmeniz size çeşitli avantajlar sağlar. Telekomünikasyon servisi sunan kurumlar hemen hemen her banka ile anlaşmalı olduğu için ödemenizi kolaylıkla kurumlar üzerinden yapabilirsiniz, ancak bunun için sizden hizmet bedeli talep edilebilir. Ancak mobil bankacılık kullanıyorsanız cep telefonunuzdan faturanızı hızlı ve ücretsiz ödeyebileceğiniz seçenekler bulunuyor. Mobil uygulamanızda yer alan fatura ödeme menüsünden, hizmet aldığınız GSM operatörünü seçerek işlemi tamamlamanız bir kaç dakika sürüyor. Kendi telefon faturanızı ödeyebileceğiniz gibi, başkalarına ait faturaları da telefon numarası bilgisini girerek ödeyebilirsiniz. Cep şube, internet şube ya da çözüm merkezi aracılığıyla fatura ödeme işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.


Otomatik ödeme talimatı ile fatura ödeme


Telefon faturanızı internetten sorgulamak, geçmiş dönem borçlarını görmek ya da ödeme yapmak için en kolay yöntemlerden biri; mobil bankacılığı kullanmaktır. Telefonunuza bankanızın mobil uygulamasını indirerek tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Telefon faturası ödeme işleminizi mobil bankacılık sayesinde dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. Faturalarınızı düzenli olarak takip etmek zorunda kalmamak için otomatik ödeme talimatı vermek de oldukça avantajlı. Otomatik ödeme talimatı sayesinde, faturanızın gecikmesini önleyebileceğiniz gibi, her ödeme döneminde faturanız için ayrıca işlem yapmanıza da gerek kalmaz.


İşlem ücreti ödemeden online fatura yatırma


Telefon faturasını ödemek için hizmet alınan kurumun şubelerine gitmek zaman kaybı yaratabiliyor. Oysaki online olarak telefon faturasını ödeyip bu zaman kaybını kazanca dönüştürebilirsiniz. Ancak online bankacılık ile telefon faturası ödeme işlemlerinde bankalar belli oranlarda ücret alabiliyor. Bu ücretleri ödemek istemiyorsanız ücretsiz olarak online telefon faturası ödeme hizmeti veren bankaları tercih edebilirsiniz.


Enpara.com olarak, telefon faturası gibi fatura ödemeleriniz için hiçbir zaman işlem ücreti almıyoruz. Aynı zamanda Enpara.com ile hızlı işlem tanımlayarak işleminizi kaydedebilir, veya otomatik fatura ödeme talimatı vererek her ay faturalarınızın düzenli olarak, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ödenmesini sağlayabilirsiniz. Siz de müşterimiz olmak ve Enpara.com’un avantajlarından faydalanmak isterseniz web sitemiz üzerinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-946x145

İlgili yazılar

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.