İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Lidyana.com'da anında 25 TL indirim!

Lidyana'dan Encard'ınızla tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlere anında 25 TL indirim!

Temmuz ayı boyunca www.lidyana.com veya Lidyana.com mobil uygulaması üzerinden Encard'ınızla tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişte “İndirim kuponu” alanına “ENPARA” kodunu girerek anında 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • Enpara.com müşterisi olmanız,
  • Temmuz ayı içinde www.lidyana.com veya Lidyana.com mobil uygulaması üzerinden Encard'ınızla tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,
  • "İndirim kuponu" alanına "ENPARA" kodunu girmeniz yeterli.

Kazanacağınız indirim anında alışveriş tuturınıza yansıtılacaktır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya www.lidyana.com veya Lidyana.com mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri her alışverişte geçerlidir. 100 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 100 TL'ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Ay boyunca tek seferde 100 TL ve üzeri birden çok alışveriş yapılması durumunda yapılan her alışverişte indirim kazanılır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş sepetinizdeki “İndirim Kuponu/Hediye Çeki” alanına ‘ENPARA' kodunun girilmesi gerekir. Kampanya kodu girildikten sonra toplam alışveriş tutarı üzerinden anında indirim uygulanır.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Encard bilgilerinizi alışverişinizin ‘Ödeme ve Onay' adımındaki ‘Kredi Kartı' sekmesinden girebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında alınan ürünün veya ürünlerin kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL'nin altına düşmesi durumunda, iade edilen ürünün/ürünlerin toplam tutarından kampanya kapsamında kazanılan 25 TL indirim tutarı düşülerek Lidyana tarafından para iadesi yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 850 433 5396 numaralı Lidyana.com Çağrı Merkezi'ne iletebilirsiniz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Başvuru formumuzu doldurmak yerine bizim sizi aramamızı isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Biz Sizi Arayalım
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş