Enpara.com'dan Ayın Enparalılarına %1 Ek Faiz

2017 yılında Ayın Enparalısı olduğunuz sürece Enpara.com’daki tüm Birikim hesaplarınız ilan ettiğimiz standart Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık +%1 faiz kazanıyor!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

  • 'Ayın Enparalısı' olmanız,
  • En az bir Enpara.com Birikim hesabına sahip olmanız yeterli.

Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, her ay 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar standart faiz oranımıza ek yıllık +%1 brüt faiz kazanır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Birikim hesabıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 5 Ocak-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, 'Ayın Enparalısı' olmanız ve Birikim hesabınızın olması gerekir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com'daki tüm Birikim hesaplarınız, 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günden itibaren bir sonraki ayın son gününe kadar her gün web sitemizin Oranlar sayfasında açıklanan standart yıllık brüt Birikim hesabı faiz oranına ek yıllık brüt +%1 faiz kazanır.
  • Örneğin 15 Ocak 2017 tarihinde Ayın Enparalısı olduğunuzu var sayalım. Enpara.com'da açık olan veya yeni açacağınız tüm Birikim hesaplarınız, 15 Ocak gecesinden itibaren 28 Şubat gecesine kadar (28 Şubat gecesi de dahil) her gece yıllık +%1 ek faiz kazanır. Şubat ayı içinde de 'Ayın Enparalısı' olmanız durumunda, Birikim hesaplarınız 31 Mart'a kadar (31 Mart gecesi de dahil) ek faiz kazanmaya devam eder. Şubat ayı içinde 'Ayın Enparalısı' olamamanız durumunda ise, Birikim hesaplarınız 1 Mart gecesi itibarıyla standart faiz oranını kazanmaya başlar ve siz tekrar 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazanana dek bu şekilde devam eder.
  • Aralık 2016'da 'Ayın Enparalısı' olan müşterilerimizin Birikim hesapları, kampanyamızın başladığı 5 Ocak 2017 tarihinden itibaren 31 Ocak 2017'ye kadar yıllık +%1 ek faiz kazanır.
  • Kampanyamızdan 'Ayın Enparalısı' olduğunuz günü de kapsayacak şekilde yararlanmaya başlayabilmeniz için, ilgili gün saat 18:00'den önce 'Ayın Enparalısı' olmanız gerekir. Saat 18:00'dan sonra 'Ayın Enparalısı' olmanız durumunda kampanyamızdan bir sonraki gün yararlanmaya başlarsınız. Örneğin, 15 Ocak 2017'de saat 17:15'te 'Ayın Enparalısı' olursanız, Birikim hesaplarınız 15 Ocak gecesinden itibaren ek faiz kazanmaya başlar.15 Ocak 2017'de saat 18:15'te 'Ayın Enparalısı' olmaya hak kazanmanız durumunda ise, kampanyamızdan 16 Ocak'tan itibaren yararlanmaya başlarsınız.
  • Enpara.com Birikim hesabı faiz oranı her gün piyasa şartlarına göre belirlenerek ilan edilir, dolayısıyla her gün değişebilir. Güncel mevduat faiz oranlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com, öncesinden bilgi vermek şartıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş